Małe Garbary

hotel spichrz

pokoje

hotel spichrz › pokoje

Małe Garbary

Przy ulicy Małe Garbary 13 mieści się druga część hotelu Spichrz – odrestaurowana kamienica mieszczańska, w której zaaranżowano 5 luksusowych apartamentów. Każdy z apartamentów posiada komfortowo urządzony aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem oraz łazienkę z prysznicem.

Apartament nr 3 jest przestronny, jasny i nowocześnie wyposażony. Na jego pierwszym poziomie usytuowano jadalnię, wyżej pokój dzienny wraz z kominkiem oraz sypialnię z dwoma pojedynczymi łóżkami. Z ogromnego tarasu rozprzestrzenia się widok na dziedziniec.

Apartament nr 4 z widokiem na ulicę Małe Garbary to przestronne pomieszczenie z dwuosobowym łożem oraz kącikiem wypoczynkowym.

Apartament nr 5 to przytulna sypialnia oraz salon z dużym tarasem. Z tarasu rozpościera się widok na Toruńską Starówkę.

Z apartamentu nr 6 możemy podziwiać widok na Stare Miasto. To wnętrze urządzone w stylu nowoczesnym, z łożem małżeńskim. Apartament ten jest idealny dla Gości pracujących podczas pobytu w Toruniu, gdyż posiada kącik z biurkiem i wygodnym fotelem.

Na ostatnim piętrze mieści się apartament nr 7, największy z oferowanych przez hotel Spichrz. W jednym pomieszczeniu znajdują się dwa osobne łóżka, garderoba, nowoczesny salon i kominek. Dodatkowo apartament wyposażony jest w pralkę.

Ponadto każdy z oferowanych apartamentów posiada TV satelitarną i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Istnieje możliwość korzystania z żelazka oraz dostawienie dodatkowego łóżka.

Śniadanie i meldunek odbywają się w Hotelu Spichrz w odległości ok. 500 metrów od ul. Małe Garbary 13.

Gościom proponujemy korzystanie z parkingu przy Hotelu Spichrz, lub strzeżonego parkingu miejskiego (odległość ok 150 metrów).